فتوشاپ
کلاس آموزش فتوشاپ

فتوشاپ

  /  کامپیوتر  /  فتوشاپ

فتوشاپ

ریال484000
دسته بندی:
امتیاز کاربران:
کلاس آموزش فتوشاپ

درباره این کلاس

کلاس آموزشی فتوشاپ

در دنیای دیجیتال امروز که همه اقشار جامعه با موبایل ، دوربین و عکس ارتباط دارند و حتی با استفاده از همین ابزارها در دنیای دیجیتال از جمله اینستاگرام که مبتنی بر عکس می باشد کسب درآمد کرده و یا تصاویری از مناسبت ها و زندگی شخصی شان منتشر می کنند.

آیا نیاز به یک نرم افزار فوق العاده حرفه ای کار با تصاویر احساس نمی شود؟!

Adobe Photoshop

درسته که نرم افزار های تحت سیستم عامل های موبایلی نیز وجود دارند که می تواند تا حدی نیازتان را برطرف کند ولیکن در این دنیای فوق العاده حرفه ای و روز به روز در حال پیشرفت آیا برای حرفه ای تر عمل کردن به همان نرم افزار های موبایلی می شود بسنده کرد؟!

به این فکر کرده اید که ممکن است نرم افزار های موبایلی روزی بر اساس مسائلی دیگر در دسترس نباشند و یا دیگه توسعه داده نشوند آنوقت چکار باید کرد.

بهتر است ماهی گیر ? شویم و یا ماهی ? را بهمان بدهند

 

شغل چطور ؛ به عنوان شغل دوم و یا حتی شغل اصلی مان فصل زمستان را در خانه کنار بخاری و فصل تابستان را نیز در خانه با باد مستقیم کولر بگذرانیم و در عین حال کسب درآمد کنیم ، آیا می شود؟

ادوبی فتوشاپ

ادوبی فتوشاپ

بله می شود ؛ فقط کافیست که تخصص داشته باشید و در سایت های برون سپاری ( فرینلسر freelancer ) عضو شوید و از هر کجای ایران و حتی دنیا به صورت دور کاری از طریق اینترنت پروژه قبول کرده و کسب درآمد کنید ؛ فقط کافیست درون اینترنت جستجو کنید تا با انواع سایت های فرینلسری آشنا شوید و ثبت نام و شروع به کار کنید.

دنیای امروز با توجه به گستردگی فضای مجازی ( وب سایت ها و شبکه های اجتماعی ) و فراوانی در کسب و کارها رقابت برای دیده شدن خیلی بالاتر نسبت گذشته می باشد.

که برای تحقق بخشیدن به این هدف استفاده از طرح های گرافیکی عالی می باشد که توسط متخصصین گرافیک طراحی می شود.

در عصر دیجیتال ابزار دست هر متخصص گرافیکی نرم افزارهای گرافیک کامپیوتری می باشد که یکی از مهمترین آن ها ادوبی فتوشاپ هست و در همین راستا آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد معین به منظور پرورش متخصصین در حوزه گرافیک اقدام به برگزاری کلاس آموزشی فتوشاپ Photoshop در شهرستان ساوه کرده است ، به امید پیشرفت هر چه بیشتر ایران عزیزمون.

با آموزش فتوشاپ می توانید در زمینه های طراحی لوگو ، بنر تبلیغاتی ، پوستر و پلاکارد ، در آتلیه و عکاسی ، روزنامه ها و مجلات ، صدا و سیما ، وزارت ارشاد ، شرکت های تبلیغاتی ، چاپخانه ها ، مراکز آموزشی مشغول به کار شوید.

 

علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود. امام علی (ع)

 

? ثبت نام کلاس آموزشی فتوشاپ ?

 

مدرس : مهندس علی اوسط وکیلی

هزینه : 538 هزار تومان   به نرخ سال 98                  10% تخفیف                        484 هزار تومان

شروع : 7 خرداد                   روز های چهارشنبه 17:30 الی 20                          90 ساعت آموزشی

 

 

کلاس فتوشاپ

کلاس آموزشی فتوشاپ – بهمن 98

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد معین

مرکزی – ساوه – خیابان شریعتی

4247 4247 086

نقد و بررسی

0 امتیاز 0 از 0 امتیاز

5ستاره 0

4ستاره 0

3ستاره 0

2ستاره 0

1ستاره 0

اعضا

تعداد کل دانشجویان این دوره