اینماد رسانه ساوه

اعتبارات سایت ما

بر روی تصاویر زیر کلیک کنید تا از صحت نماد های ما مطمئن شوید

logo-samandehi

 

امروزه سایت های بسیاری وجود دارند و هر کسی به راحتی می تواند یک وبسایت راه اندازی کند ولیکن به کدامیک از آن ها می شود اعتماد کرد علی الخصوص در سایت هاییکه قرار است خرید انجام شود.

برای تعیین اعتبار و امنیت سایت هاییکه می خواهیم خرید انجام دهیم باید توجه کنیم که سایت دارای دو لوگوی اینماد و رسانه باشد زیرا که در صورت داشتن این دو نماد سایت معتبر می باشد چون توسط مراجعی بررسی شده اند.

به توضیحاتی اندک درباره این دو نماد می پردازیم.

 

  • نماد اعتماد الکترونیکی – اینماد
  • لوگوی دیجیتال – رسانه
  • ترافیک نیم بها
  • درگاه پرداخت بانک ملی ایران
  • تایید امنیت سایت ما از طرف گوگل و بینگ

 

نماد اعتماد الکترونیکی اینماد

یكی از عوامل مهم توسعه تـجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد.با توجه به بررسی های انجام گرفته، مهمترین عوامـل مراجعه و اعتماد خـریداران به کسب و کار های ایـنترنتی به شرح ذیل می باشند:

نماد اعتماد الکترونیک

– شناسایی مالك کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال.
– كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده.
– گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.
– واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول.
– محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.
– تایید امنیت سایت توسط یك موسسه و مركز ملی اعتماد.

طبق مطالعات انجام شده تائید کسب و کار اینترنتی توسط یك موسسه و مركز ثالث ، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد . در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شو د ، می تواند برای شكایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.

در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب‌سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یك علامت در بالای سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی‌ كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

خریداران می باید با جستجو در فهرست وب سایت های مورد تایید، از صحت “نماد اعتماد الكترونیكی” به نمایش درآمده در وب سایت ها اطمینان حاصل کنند.

مشاهده صحت نماد اعتماد الکترونیکی ما

 

لوگوی دیجیتال رسانه

یک نماد دیجیتال است که به رسانه های برخطی که شرایط دریافت آن را داشته باشند اعطا خواهد شد. این لوگو در صفحه اول رسانه ها قابل مشاهده خواهد بود.

انواع لوگوی دیجیتال

دو نوع لوگو به متقاضیان اعطا می شود:

الف) لوگوی موقت: به متقاضیانی که درخواست اعطای لوگو داده باشند و تعهدنامه الکترونیکی را نیز تکمیل کرده باشند یک لوگوی موقت اعطا می شود. اعتبار این لوگو ۳ ماهه بوده و متقاضی می بایست ظرف سه ماه مجوزهای لازم برای فعالیت را دریافت نماید.

لوگوی دیجیتال رسانه

وجود لوگوی موقت در صفحه اول یک رسانه برخط نشانگر این است که:

۱)هویت متصدی این رسانه برخط احراز شده است.

۲) صلاحیت های متقاضی برای انجام این فعالیت در دست بررسی می باشد.

ب)لوگوی دائم: به متقاضیانی که تمامی شرایط دریافت لوگو را داشته باشند این لوگو اعطا می شود. اعتبار این لوگو ۶ ماهه بوده و پس از درخواست مجدد متقاضی و احراز شرایط تمدید می شود.

وجود لوگوی دائم در صفحه اول یک رسانه برخط نشانگر این است که:

۱) هویت متصدی این رسانه برخط احراز شده است.

۲) متصدی این رسانه برخط صلاحیت فعالیت در این زمینه را دارا است.

لوگوی دیجیتال رسانه

شرایط دریافت لوگوی دائم چیست؟

برای دریافت لوگوی دائم متصدی رسانه برخط باید شرایط ذیل را داشته باشد:

۱- متصدی رسانه برخط مورد تقاضا احراز هویت شده باشد: احراز هویت در حال حاضر از طریق اتصال به سامانه ثبت احوال و بررسی تطابق کد ملی با اطلاعات وارد شده انجام می شود.

۲- حدود فعالیت رسانه برخط موردتقاضا، خارج از موضوع فعالیت رسمی شخص حقیقی یا حقوقی متصدی رسانه مزبور نباشد:

به این معنی که اگر یک وب سایت که متعلق به یک شرکت می باشد در زمینه خاصی فعالیت دارد این موضوع فعالیت باید در موضوعات فعالیت مندرج در اساسنامه وی درج شده باشد.

۳- متصدی رسانه برخط متقاضی دریافت لوگو، صلاحیت قانونی فعالیت در موضع رسانه مربوط را داشته باشد: به این معنی که اگر موضوع فعالیت سایت براساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیاز به مجوزی داشته باشد، متقاضی می بایست این مجوز را کسب کرده باشد.

۴- دامنه رسانه برخط متقاضی لوگو در آیکان (مرکز ثبت دامنه) به نام شخص حقیقی یا حقوقی درخواست دهنده ثبت شده باشد. (دامنه به نام متقاضی باشد)

۵- موضوع فعالیت رسانه برخط متقاضی لوگو طبق قوانین جاری کشور ممنوع نباشد.

۶- تکمیل صحیح فرم درخواست لوگو اعم از نوع رسانه برخط، نوع فعالیت و موضوع فعالیت

 

تشخیص صحت نمادهای درون وبسایت ها

از کجا بدانیم که این لوگوهایی که درون سایت ها هستند معتبر می باشند و یا غیر قانونی داخل سایت گذاشته شده است؟

برای تشخیص صحت باید بر روی هر کدام از لوگو ها کلیک کنید تا صفحه ای برایتان باز شود که صحت وجود لوگو را برایتان تائید می کند

 

در تاریخ 26 فروردین 1399 بود که خبر پایین منتشر شد:

روابط عمومی مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی اعلام کرد در ماه‌های گذشته ۱۹۱ وب‌سایت با لوگوی جعلی اینماد توسط پایشگر سیستمی و هوشمند، گزارش‌‏های مردمی و همچنین دستگاه‌‏های نظارتی شناسایی شدند و اخطارهای لازم را دریافت کردند. به این وب‌سایت‌ها مهلتی داده شده بود تا مشکل پیش آمده را رفع کنند درنهایت بعد از گذشت مهلت مقرر، ۲۹ وب‌سایتی که اقدامی برای حذف یا اصلاح لوگوی جعلی انجام نداده بودند پس از طی مراحل قانونی فیلتر شدند.

 

ترافیک نیم بها

با توجه به هزینه های بالای اینترنت ؛ تلاش کرده ایم تا وب سایت ما نیز جزء وبسایت هایی که ترافیک شان نیم بها محاسبه می شوند شود

علاوه بر حجم پایین تصاویر و فیلم هایی که درون وبسایت بارگذاری کرده ایم ، ترافیک وب سایت ما نیز در تمامی ارائه دهندگان اینترنت (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، مخابرات ، شاتل ، آسیاتک ، های وب و غیره) نیم بها محاسبه می شود

استعلام صحت نیم بها بودن وب سایت

ترافیک نیم بها

ترافیک نیم بها

وبسایت آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد معین مفتخر است که صلاحیت گرفتن هر دو نماد معتبر (اینماد دو ستاره ؛ رسانه) همچنین ترافیک نیم بها را داشته است

لازم به ذکر است که لوگوی اینماد ما دارای دو ستاره می باشد ( همانند دیجی کالا )

 

 

درگاه پرداخت بانک ملی ایران

لوگوی بانک ملی ایرانتکمیل خرید بانک ملی

 

تایید امنیت سایت ما از طرف گوگل و بینگ

 

امنیت سایت

امنیت سایت

ممنونیم از اعتمادی که به ما کرده اید

ارسال یک نظر

7 − سه =